Коментарі наших стипендіатів:

 • Макар Ярослав-Юрій
  Макар Ярослав-Юрій Студент 1 курсу магістерської програми з Історії, стипендіат ТзОВ

  “Перш за все, УКУ – це середовище поваги. Тут поважають думку та знання студента. Великими перевагами цього університету є відсутність будь-яких видів корупції, особливе ставлення до захисту авторського права, недопустимість плагіату, а також можливості старту та розвитку кар’єри, які УКУ надає ще в період навчання. Завдяки фінансовій підтримці фундаторів, багато здібних студентів отримують змогу безплатно стати частинами цього середовища.”

 • Анна Борщук
  Анна Борщук студентка 2 курсу програми Етика-Політика-Економіка, стипендіатка Устини-Терези Филипчук (родини Бей-Филипчук)

  “Кожен з нас по-своєму різногранний, та лише при особливих обставинах відкриває свій потенціал. Я бачу середовище УКУ, як сприятливий грунт, який виношує цю різноманітність і розвиває найкраще в кожному. Серед безлічі студентських організацій, можливостей, викладачів та студентів формується особистість – краща версія себе, але формується не хаотично, а в пених рамках – цінностях, які об’єднюють та надихають творити.”

 • Тетяна Мартинюк
  Тетяна Мартинюк Психологія, 4 курс

  “Навчання в УКУ це не лише можливість здобути освіту, а й нагода для особистісного зростання. Особливо це відчувається майже при завершенні навчальної програми. Важливу роль у цьому відіграє особистісний підхід до кожного студента. Навіть стипендія це не просто гроші, які щомісяця приходять тобі на карту, а спілкування. Нагода відкрити для себе іншу людину. А також додатковий стимул вчитися і стати хорошим фахівцем. Бо якщо хтось в мене повірив, я і сама вірю в себе. Тому вдячна за цю довіру фундатору моєї стипендії”.

 • Маркіян Кошло
  Маркіян Кошло Соціологія, 3 курс

  “Навчання в УКУ це щось більше, ніж просто лекції та семінари. Це дуже цінна можливість збагатитись саме тими знаннями і навичками, які допоможуть тобі зайняти власну, унікальну професійну нішу в сучасному світі, виклики якого змінюються кожного дня. Отримана стипендія дає шанс повністю застосувати ці знання вже зараз і саме за це я неймовірно вдячний її фундаторам”.

   

 • Юлія Жезнічек
  Юлія Жезнічек Психологія, 2 курс

  “Для мене навчання в УКУ – це перш за все, правильні ціннісні орієнтири; це люди, котрі мотивують не стояти на місці і на яких можна рівнятися; це середовище, у якому ти відчуваєш себе причетним до чогось великого. УКУ робить великий акцент на самоосвіті, що дає можливість розвиватись не обмежуючись виключно майбутньою професією. Вдячна благодійному фонду братів Дубневичів за можливість бути частиною університетської спільноти та долучитися до чудового дійства під назвою УКУ”.

 • Віктор Гнатів
  Віктор Гнатів Історія, 2 курс

  “Моє перше знайомство з УКУ відбулось на Дні відкритих дверей. Тоді я був справді вражений університетом, модерними будівлями та майже готовим Центром Шептицького, але була ще одна річ, яка вразила мене найбільше, – атмосфера. УКУ вразив мене своєю відкритістю, рівністю між викладачем та студентом, відсутністю корупції та прогресивністю. Тоді я зрозумів, що хочу навчатись саме тут і за два роки не пожалів про це анітрохи…”

 • Божена Гринів
  Божена Гринів Психологія, 2 курс

  Навчання в УКУ – це нова сторінка життя. Корисні контакти, безліч подій, спільнота мега-розумних людей – далеко не повний перелік можливостей, які може отримати студент. Це простір для реалізації найнеймовірніших проектів, місце, де кожен може знайти те, що справді подобається…

 • Святослав Гніздовський
  Святослав Гніздовський Історія, 3 курс

  Життя в УКУ відкрило для мене спектр величезних можливостей. Навчаючись на програмі “Історія та археологія” я маю змогу також здобувати інші компетенції від провідних професорів світового рівня, які викладають тут або ж є частими гостями нашого університету…

 • Юлія Левчук
  Юлія Левчук Філологія, 2 курс

  УКУ – це насамперед океан можливостей. Вступаючи сюди, я ніколи б не могла подумати, що тут так піклуються про своїх студентів, щоразу відкриваючи все нові і нові перспективи для нас. Більше того, УКУ для мене – це не лише університет, але й дім, в якому кожен є частинкою великого сімейства…