Коментарі наших стипендіатів:

 • Микола Лапичак
  Микола Лапичак студент 6-го курсу магістерської програми “Клінічна психологія з основами КПТ”, стипендіат компанії Svitla System

  “Не можу не поділитись досвідом навчанням на магістерській програмі в Українському Католицькому Університеті на програмі клінічної психології з основами КПТ. Вражений фаховою підготовкою нового покоління психологів. Завдяки фундаторам УКУ мені вдалось більше зосередитись на навчанні та практикуванні здобутих навичок, що є основою професійного зростання. Щиро вдячний фундатору моєї стипендії, адже це світлий вияв добра в сьогоднішні темні часи війни.”

 • Назар Пеняга
  Назар Пеняга студент 2 курсу програми “ІТ та бізнес аналітика” стипендіат родини Данівих

  “Для мене навчання в УКУ — це не лише про якісну освіту чи сучасні місця для проживання, але й про цінності, які університет формує у кожному, ідеї, волонтерство та величезну спільноту, яка є завжди зі мною, де б я не був. Я щасливий, що маю змогу навчатися в УКУ, адже, перш за все, майже всі тут є свідомими громадянами, які прагнуть до кращого, які готові брати відповідальність на себе та працювати на розцвітання держави”. 

 • Марія Яремчук
  Марія Яремчук студентка 3 курсу програми “Богослов’я” стипендіатка родини Харишів

  Отримання стипендії в Українському католицькому університеті є для мене величезним благословенням. Я безмежно вдячна своїм жертводавцям – сім‘ї Харишів — за їх щедрість та віру в мене. Їхня підтримка не тільки полегшила мою освітню подорож, але й прищепила мені глибоке почуття вдячності та відповідальності. Їхня жертовність служить постійним нагадуванням про цінність освіти, яку я маю можливість здобувати. 

 • Марта Цимбаліста
  Марта Цимбаліста студентка 2 курсу програми ЕПЕ, стипендіатка родини Козак

  “Навчання в УКУ — це не лише про можливість здобуття надзвичайно якісної освіти та цінностей. Також, це не тільки про можливості, які ти, як студент, отримуєш як під час навчання, так і після нього. Особисто для мене, це про спільноту, про людей, про справжніх професіоналів своєї справи. Той рівень спілкування та ставлення один до одного, який я маю змогу відчувати на власному досвіді кожного дня, постійно нагадує, що майбутнє нашого суспільства може і буде успішним, якщо тільки кожен з нас почне докладатись до його вдосконалення”. 

 • Тарас Курилко
  Тарас Курилко студент 6-го курсу програми Медіакомунікації 22-23 року, Випускник УКУ 2023, стипендіат родини Кириків

  “Впродовж свого навчання в УКУ я завжди відчував атмосферу взаємопрагнення, яка мене надихала і мотивувала. Університетське середовище надавало змогу зростати як і в академічному, так і в позаакадемічному житті, знаходити наполегливих однодумців та втілювати свої задуми, які б наслідували формулу УКУ – 3C+2М. Зокрема реалізація цих задумів часто ставала можливою завдяки підтримці моїх фундаторів, за що я висловлюю щиру подяку!”

 • Максим Іржавський
  Максим Іржавський студент 5-го курсу програми “Богослов’я” стипендіат родини Баворовських

  “Навчання в Українському Католицькому Університеті дає змогу поринути в цікавий світ свідчення, спілкування та служіння. Для мене, як для випускника православної богословської академії, є особливо важливим обмін досвідом, який відбувається під час навчання та спілкування в УКУ. Саме стипендія від родини Баворовських зробила можливим для мене навчатись в найкращому Університеті. Мої фундатори здійснили одну з мрій, яку я ніколи не міг уявити собі реалізованою. Навчання в УКУ, завдяки фундатору, вчить мене любити, сприймати іншого. Воно відкриває завісу незнаного та незнайомого. Руйнує стереотипи та міфи”. 

 • Анастасія Ісайович
  Анастасія Ісайович студентка 2 курсу програми “Соціальна робота” стипендіатка родини Іванчик

  “Я дякую своєму фундатору, родині Іванчиків, адже завдяки їхній підтримці, я можу знаходити свої нові “Я”, розширяти межі, будувати спільне, підсилювати значущість цінностей Університету власним прикладом для свого середовища. Відтак робити кращу Україну та її громадян. Адже стипендія від Фонду “Повір у себе” дає мені можливість не просто перебувати у спільноті впевнених молодих людей, які стимулюють стреміти до більшого, але й отримувати досвід відповідальности за майбутнє України, яке виборюють в окопах, виборюють в освітній галузі, виховничих процесах тощо. Дякую за можливість змінюватись заради блага Батьківщини”. 

 • Жеребецька Анна-Тереза
  Жеребецька Анна-Тереза студентка 2 курсу програми “Богослов'я” стипендіатка родини Федусь

  “УКУ — це як комфортна бульбашка для мене, яку можна порівняти з цілим всесвітом людей, цінностей та комфорту. Але цей комфорт не про сприятливі умови перебування, а про можливість бути індивідуальними та особливими. УКУ – це про виклики, це про дотичність до великих справ, а найголовніше це про віру: у Бога, у світле майбутнє, у ближнього та  в себе. Мене як студентку-стипендіатку мотивують люди, які вірять у мене та допомагають вибудовувати мені сходинки до переможного майбутнього, де я буду вкладати здобуті знання на благо нашої держави. Якщо ж світ, усе ще шукає вічний механізм — то раджу подивитися на безперервний процес служіння УКУ, де успіхи університету здобуваються через налагоджені спілкування та свідчення його студентів, випускників, жертводавців та працедавців”.